Tom Peregrin
Tom Peregrin
Kreativní pětatřicetiletý Tomáš pocházející z jižních Čech.
Pokud jde o profesi, jsem vystudovaný obchodník a sociálně technicko-administrativní pracovník. Během studia jsem absolvoval stáž v loutkohře Jihočeského divadla včetně letní práce na Otáčivém hledišti. Stal se ze mě umělecko-technický pracovník, ale má pozice byla zrušena z důvodu snižování rozpočtu. Proto jsem musel zvolit jinou cestu, nicméně v mém srdci zůstal pozitivní vztah k divadlu. Nějaký čas jsem se pohyboval v oblasti retailového bankovnictví a podpory pro redakční systémy. Mimo jiné jsem externě pracoval na přírodovědeckých projektech, vedl ochotnický soubor a pomáhal s chodem studentského čajového klubu. Nedávno jsem dokončil spolupráci s prodejnou a e-shopem Labyrint. Jsem tedy k dispozici pro případnou spolupráci, zvláště takovou, která bude dlouhodobého charakteru.
Kromě toho mě naplňuje příležitostná tvorba (píši, fotím, točím, pouštím se kreativně do různých projektů) a zkouším nové věci. Inspiraci a poznávání hledám i během cestování.
Prozradím ještě o sobě, že miluji hudbu, dobré jídlo, hvězdy na obloze, jízdu na kole, divadlo, filmy a deskové hry.
Za své největší úspěchy považuji možnost podělit se o myšlenky, postřehy a zážitky prostřednictvím tvorby a z cest, spatření jedinečné polární záře v kaňonu za Kebnekaise a plavbu plachetnicí k Palagruži.

Holub Composition

Sdílejte prosím, pokud se vám má tvorba líbí.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin